دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

Zanjan University of Medical Sciences

با حضور معاون آموزشی وزارت بهداشت و در راستای سند توسعه آمایشی کشور؛ تفاهم نامه معاونت آموزشی با کلان منطقه ۶ امضا شد

 | تاریخ ارسال: 1399/10/24 | 
با حضور معاون آموزشی وزارت بهداشت و در راستای سند توسعه آمایشی کشور؛
تفاهم نامه معاونت آموزشی با کلان منطقه ۶ امضا شد
 
در جلسه ای با حضور دکتر علی اکبر حق دوست معاون آموزشی وزارت بهداشت، دکتر قزلباش رییس کلان منطقه ۶ آمایشی و دکتر قائمی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زنجان، نخستین تفاهم نامه کلان منطقه با معاونت آموزشی وزارت بهداشت امضا شد.
 
به گزارش وب دا- زنجان؛  دکتر علی اکبر حق دوست معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ابتدای این جلسه با اشاره به امکانات این منطقه اعم از جمعیت مناسب، مواهب الهی، امنیت منطقه، رشد شاخص‌های کلی اجتماعی، اقتصادی و سابقه، تاریخ و هویت ملی که می‌تواند به عنوان سرمایه اجتماعی قلمداد شود، گفت: خوشبختانه کلان منطقه ۶ دارای امکانات بالقوه خوبی است لذا باید تلاش کنید تا افق روشنی برای ۱۰ سال آینده منطقه ترسیم کنید و برای ماندگاری آن موضوع را به تایید هیات امنای منطقه برسانید.
 
وی با تاکید بر اینکه می توان ایده های خلاقانه جدیدی را در بستر سند توسعه منطقه ایجاد و در قالب تفاهم نامه های جدید فی‌مابین دانشگاه‌های منطقه از امکانات همه آنها استفاده بهینه کرد، خطاب به مسئولین کلان منطقه آمایشی ۶، اظهار کرد: در همین راستا لازم است کمیته معین و روابط عمومی کلان منطقه را فعال کنید، زیرا انعکاس دهنده کارهای شماست.
 
معاون آموزشی وزارت بهداشت ادامه داد: می‌توانید در حوزه‌هایی که امکانات و زیرساخت های مورد نیاز آن در منطقه مهیاست به قطب تبدیل شوید لذا همگرایی کلید موفقیت در همه امور است که باید به امور مالی و اداری منطقه نیز تسری یابد
 
کرونا باعث شد مرزها حذف شوند
 
در ادامه دکتر قزلباش رییس کلان منطقه ۶ آمایشی با اشاره به مهجور ماندن حوزه آموزش در همه دوران گفت: در کلان منطقه ۶ همواره آموزش و پژوهش، اولویت اول است و تلاش می‌کنیم تا از تهدیدها فرصت بسازیم؛ لذا با توجه به عدم وجود دانشگاه مادر در کلان منطقه ۶، زمینه همکاری و پیشرفت دوشادوش دانشگاه‌های این منطقه فراهم شد و تلاش کردیم رقابتی سالم در بین دانشگاه‌های این منطقه ایجاد شود؛ خوشبختانه در مواردی مانند ماموریت ویژه و حل معضل آلودگی هوا، دستاوردهای خوبی ایجاد شده است.
 
دکتر قزلباش تصریح کرد: از دیگر اقدامات انجام شده در این منطقه و در راستای افزایش استانداردها، حضور دانشگاههای منطقه در رنکینگ های مختلف است تا در حوزه بین‌المللی سازی نیز جایگاه اصلی منطقه را بیابیم.
 
وی افزود: اگرچه کرونا محدودیت‌هایی ایجاد کرد اما باعث شد مرزها حذف شوند و با جلسات و جشنواره های مجازی موفق شدیم دانشگاه های کلان منطقه ۶ را در سطح دنیا معرفی کنیم.
 
 اختصاص یک درصد از سهمیه پژوهش به مرجعیت در کلان منطقه ۶ آمایشی
 
در ادامه دکتر قائمی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زنجان از برگزاری طرح توانمندی اعضای هیات علمی با همکاری EDC های دانشگاههای منطقه به صورت وبینار خبر داد و افزود: این طرح، طاها (طرح آموزش هدفمند اعضای هیات علمی) نام دارد.
 
دکتر قائمی در پایان جلسه با بیان اینکه در کلان منطقه ۶ آمایشی، یک درصد از سهمیه پژوهش به مرجعیت اختصاص یافته است، ابراز امیدواری کرد: با طرح‌های ارائه شده در این کلان منطقه، سرانه آموزشی منطقه افزایش یابد.

دفعات مشاهده: 296 بار   |   دفعات چاپ: 2 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

شروع عملیات اجرایی پروژه‌های نیمه‌تمام سلف سرویس مرکزی دانشگاه و ساختمان سوانح سوختگی بیمارستان آیت‌اله موسوی

 | تاریخ ارسال: 1399/10/18 | 
شروع عملیات اجرایی پروژه‌های نیمه‌تمام سلف سرویس مرکزی دانشگاه و ساختمان سوانح سوختگی بیمارستان آیت‌اله موسوی/ بازدید معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه علوم پزشکی زنجان از این پروژه‌ها
 
دکتر سعید سرداری با همراهی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان از شروع عملیات اجرایی پروژه‌های نیمه‌تمام سلف سرویس مرکزی دانشگاه و ساختمان سوانح سوختگی بیمارستان آیت‌اله موسوی بازدید کرد .

پایگاه خبری وب‌دا - زنجان، صبح چهارشنبه ۱۷ دی‌ماه دکتر سعید سرداری معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با همراهی دکتر مصطفی محمدی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان از شروع عملیات اجرایی پروژه‌های نیمه‌تمام سلف سرویس مرکزی دانشگاه و ساختمان سوانح سوختگی بیمارستان آیت‌اله موسوی بازدید کرد .

 

دفعات مشاهده: 901 بار   |   دفعات چاپ: 7 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

جلسه هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی زنجان و ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کروناویروس برگزار شد

 | تاریخ ارسال: 1399/10/18 | 
جلسه هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی زنجان و ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کروناویروس برگزار شد
 
جلسه هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی زنجان و ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کروناویروس به ریاست دکتر پرویز قزلباش برگزار شد .
 
پایگاه خبری وب‌دا -زنجان، چهارشنبه هفدهم دی‌ماه جلسه هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی زنجان و ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کروناویروس به ریاست دکتر پرویز قزلباش رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان باحضور معاونین و مدیران دانشگاه در سالن اجلاس مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه برگزار شد .
 
در این جلسه ضمن ارائه گزارش از وضعیت بیماری کووید-۱۹ در استان و اقدامات لازم، اهداف و چشم‌انداز دانشگاه‌های نسل سوم نیز بررسی، و گزارشی از عملکرد سال‌های اخیر معاونت آموزش و تحقیقات و فناوری دانشگاه، بیان شد .
 
از دیگر موضوعات مهم مطرح شده در این جلسه، تشکیل کارگروه ویژه جهت پاسخگویی دانشگاه در قبال نیازهای جامعه، و تقدیر از دیگر دست‌اندرکاران همایش یوسرن که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار شد، بود.

دفعات مشاهده: 631 بار   |   دفعات چاپ: 6 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

نهمین اجلاس مجازی روسای دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار شد

 | تاریخ ارسال: 1399/10/13 | 
نهمین اجلاس مجازی روسای دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار شد
 
نهمین اجلاس مجازی روسای دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور به ریاست وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.

پایگاه خبری وب‌دا -زنجان، عصر شنبه سیزده دی‌ماه نهمین اجلاس مجازی روسای دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور به ریاست دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد .

در راستای این جلسه، در زنجان نیز، دکتر پرویز قزلباش رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و اعضای هیأت رییسه دانشگاه حضور داشتند .

دفعات مشاهده: 909 بار   |   دفعات چاپ: 10 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

تقدیر از دست‌اندرکاران برگزاری همایش یوسرن

 | تاریخ ارسال: 1399/10/10 | 

تقدیر از دست‌اندرکاران برگزاری همایش یوسرن
 
در جلسه هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی زنجان از دست‌اندرکاران برگزاری همایش یوسرن که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار شد، تقدیر به عمل آمد .
 
پایگاه خبری وب‌دا – زنجان، ظهر چهارشنبه دهم دی ماه در جلسه هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی زنجان و ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کروناویروس که به ریاست دکتر پرویز قزلباش رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان و معاونین و مدیران دانشگاه در سالن اجلاس مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه برگزار شد، از دست‌اندرکاران برگزاری همایش یوسرن که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار شدو همچنین عضویت دانشگاه در نظامهای رتبه‌بندی بینالمللی، تقدیر به عمل آمد .
 
پنجمین کنگره بین‌المللی یوسرن، توسط دانشگاه علوم پزشکی زنجان در مرکز نمایشگاهی ایران مال، تهران، با تشریح موضوعاتی درخصوص نقش تکنولوژی‌ها، علوم نانو و آموزش برگزار شد .

دفعات مشاهده: 1344 بار   |   دفعات چاپ: 9 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر